Вітання колектива УТА від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія

Щановні друзі!

Від імені Верховної Ради України та себе особисто вітаю колектив Української технологічної академії з нагоди 25-річчя від дня заснування.

У контексті реалізації проголошеної Президентом України стратегії на побудову сучасної конкурентноспроможної економіки та входження України до числа розвинутих держав світу діяльність УТА є надзвичайно актуальною. Адже сьогодні вкрай важливим є створення нових наукових технологій у різних галузях народного господарства. І сподіваюся, що українский парламент створюватиме всі умови для взаємовигідного, конструктивного поєднання науки, виробництва та бізнесу.

Переконаний, що особистості, які "зробили себе самі" є найбільшим багатством країни. І насамперед тому, що вони є прикладом, чого можна досягти, якщо віриш у свої сили, працюючи з корстю для суспільства, і прагнучи спільної відповідальності з близькими за духом людьми.

Тож висловлюю Вам свою повагу та вдячність за зроблене і бажаю успіхів та плідної праці, спрямованої на зміцнення науково-технічного потенціалу!

Андрій Парубій

 

Розміщення на сайті

Заявка на розміщення

Для розміщення інформації на сайті необхідно зареєструватися та подати заявку.

Подати заявку

Зателефонувати, написати листа або завітати