Вітання від Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

Президентові Української технологічної академії, заслуженому діячеві науки і техніки України, докторові технічних наук, професору, академіку Половникову Ігорю Івановичу.

Вельмишановний Ігоре Івановичу!

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату та від мене особисто прийміть найшіріші вітання з 25-річчям від дня заснування Української технологічної академії.

За чверть століття Академія на належному рівні здійснювала свою наукову і суспільну діяльність і продовжує працювати задля розвитку й утвердження вітчизняної науки і піднесення її рівня у світі.

Знаково, що Українська технологічна академія має багатолітній досвід ефективної співпраці з Українською Православною Церквою Київського Патріархату загалом та Київською Православною богословською академією зокрема.

Відзначаючи нинішні здобутки Української технологічної академії, зичу Вам та всьому її колективу Божого благословіння і натхнення Святого Духу в науковій діяльності, спрямованій на організацію та координацію наукових розробок й інноваційних проектів та розбудову Української держави.

Закликаю на Вас Боже благословіння.

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Розміщення на сайті

Заявка на розміщення

Для розміщення інформації на сайті необхідно зареєструватися та подати заявку.

Подати заявку

Зателефонувати, написати листа або завітати