Відбулося виїзне засідання Президії УТА з академіками Закарпатського регіонального відділення

23 лютого 2016р. в залі Вченої Ради Ужгородського національного університету відбулося виїзне засідання Президії УТА з академіками Закарпатського регіонального відділення УТА, органів обласної влади, представниками виробничої сфери, сфери освіти, науки та бізнесу, які зібралися для діалогу та обговорення концепції розвитку Закарпатського регіонального відділення УТА.

Відбулося виїзне засідання Президії УТА з академіками Закарпатського регіонального відділення

Старт діалогу було покладено Президентом УТА, д.т.н., професором, Заслуженим діячем науки і техніки України Половніковим І.І. та Ректором Ужгородського національного університету, д.м.н., професором Смоланкою В.І. Президент УТА зосередив свою увагу на концентруванні зусиль учасників зібрання на діяльність у межах Закарпатського регіону у тандемі «наука-бізнес-виробництво-влада». Керівником Закарпатського регіонального відділення, д.х.н., професором Мигалиною Ю.В. презентовано концепцію розвитку Закарпатського регіонального відділення УТА за основними стратегічними напрямками: - освіта; - туризм; - промисловість; - довкілля; - охорона здоров’я; - сільське і місцеве господарство.

Відбулося виїзне засідання Президії УТА з академіками Закарпатського регіонального відділення

Керівник відділення академік Мигалина Ю.В. розкрив суть кожного із напрямків і можливості їх реалізації. Представив також план роботи відділення на 2016 рік. Останнім часом відділення поповнилося новими науково – практичними кадрами, це 5 академіків і 1 член – кореспондент, що дає можливість значно підсилити роботу відділення. В засіданні Президії приймав участь представник Закарпатської обласної адміністрації Мацола Віктор Васильович який представляє і відповідає за соціальну сферу регіону, візначив можливості Закарпатського регіонального відділення і запросив до співпраці в соціальній сфері. З метою розширення взаємних контактів на базі розвитку співробітництва у науковій, виробничій та інноваційній сферах підписано угоди про партнерство, співпрацю та науковий обмін між УТА та ДПТНЗ «Мукачівським професійним аграрним ліцеєм ім. М. Данканича» і ТОВ «Едельвейс - Лего» на 5 років. Відбулася презентація монографії «Восстановительные и реконструктивно – восстановительные операции на толстой кишке», доповідачі: Пойда Олександр Іванович, академік УТА, доктор медичних наук, професор кафедри хірургії № 1 НМУ ім. О.О. Богомольця, віце - президент Асоціації колопроктологів України та Мельник Володимир Михайлович, академік УТА, професор, керівник відділення «Сучасні медичні технології», доктор медичних наук, доцент кафедри хірургії 1 НМУ ім. О.О. Богомольця. Президент УТА вручив новим дійсним членам УТА дипломи академіків – Барчій І.Є., Гавришко М. Г., Голуб Н.Д., Смоланка В.І., Чундак С.Ю., та члену - кореспонденту Чорій М.В. Також вручив Почесну Грамоту УТА академіку Басарабу П.М. з нагоди дня народження.

Відбулося виїзне засідання Президії УТА з академіками Закарпатського регіонального відділення

РІШЕННЯ 1. Інформацію Президента УТА «Закарпаття об’єднує науку, бізнес, виробництво та владу» прийняти до відому. 2. Концепцію розвитку Закарпатського регіонального відділення УТА затвердити. 3. Угоди про співпрацю УТА з ДПТНЗ «Мукачівським професійним аграрним ліцеєм ім. М. Данканича» і ТОВ «Едельвейс - Лего» підписати та скріпити печаткою. Голова засідання ________________ Секретар _______________________

Відбулося виїзне засідання Президії УТА з академіками Закарпатського регіонального відділення

Розміщення на сайті

Заявка на розміщення

Для розміщення інформації на сайті необхідно зареєструватися та подати заявку.

Подати заявку

Зателефонувати, написати листа або завітати