НЕСТЕРОВ ВЛАДИСЛАВ ПЕТРОВИЧ

Доктор технічних наук, професор. Заслужений працівник народної освіти України. З 1995 року і до сьогодні є Президентом УТА.


Вчений ступінь Доктор наук

Академічне звання: Академік


Народився 20.05.1929 р. у м. Краснодар. 1951 року закінчив Київський національний університет технологій та дизайну. Після закінчення університету працював на підприємствах легкої промисловості, керівником відділу легкої промисловості у Київському раднаргоспі.
У 1963 році захистив кандидатську дисертацію, результати якої дозволили розв'язати проблему застосування методів математичної статистики для оцінки властивостей матеріалів, Докторська дисертація (1978 р.), присвячена програмувальному методу технічної підготовки підприємства, математичному моделюванню та оптимізації процесів. Створені ним моделі зареєстровані в Українському фонді алгоритмів і програм.
З 1962 року працював у Київському національному університеті дизайну і технологій, обіймаючи посади завідувача кафедри, декана факультету. Читав курси лекцій для технологів, механіків та економістів з хімічної технології процесів лиття каучуків, поліуретану, полівінілхлориду, теорії та практики склеювання полімерів. За період наукової та педагогічної діяльності підготував понад 20 кандидатів наук.
З 1992 року бере активну участь в організації та становленні Української Технологічної Академії, є одним з її засновників (диплом №2). Підготував установчі документи, створював галузеві та регіональні відділення, від дня заснування і до 1995 року був першим віце-президентом УТА.
З 1995 року і до сьогодні є Президентом УТА. Активно займається просвітницькою діяльністю. Бере участь в організації та проведенні конференцій різних рівнів з актуальних проблем науки та виробництва, зокрема циклу конференцій УТА під назвою "Сучасні інформаційні та енергозберігаючі технології життєзабезпечення людини". Як підтвердження визнання УТА на міжнародному рівні Президента академії було запрошено до участі у конференціях "Наука в XXI веке" в ЮНЕСКО а також в Академіях Наук Росії та Білорусі, у конгресах НАТО та інших міжнародних наукових зібраннях. Є автором понад 250 статей, монографій, підручників, серед найвідоміших: "Автоматизовані системи управління підприємством", "Программированное проектирование процессов производства". Має авторські свідоцтва на винахід. Нагороджений орденами, медалями СРСР та України.


Адреса:

Київ вул. Кутузова, 18/7, 118

Розміщення на сайті

Заявка на розміщення

Для розміщення інформації на сайті необхідно зареєструватися та подати заявку.

Подати заявку

Зателефонувати, написати листа або завітати