УТА вітає Київську православну богословську академію з 400-літтям від дня заснування
9 жовтня 2015 р. Президент УТА Ігор Половніков і член Президії УТА Едуард Афонін взяли участь в церемонії на честь 400-ліття від дня заснування Київської православної богословської академії. Від імені Уряду, від імені Прем’єр-Міністра України особисто В. Кириленко привітав всіх присутніх із 400-літтям академії. «За весь час існування академії викладачі і студенти зробили неоціненний внесок в життя і розвиток української державності. І їх праця є не простою, вона є духовною. Уряд підтримує тих, хто несе духовні цінності, які мають визначальний вплив на наше суспільство. Господній захист ми відчуваємо над Україною, і в цьому велика заслуга Української православної церкви Київського патріархату,» — сказав В.Кириленко. Також, Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України вручив Подяки від українського Уряду професорсько-викладацькому складу богословської академії.
УТА вітає Київську православну богословську академію з 400-літтям від дня заснування
Божественну літургію очолив священноархімандрит монастиря Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Його Святості співслужили: ректор КПБА митрополит Епіфаній, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, намісник монастиря єпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Іоан (Швець), перший проректор прот. Олександр Трофимлюк, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, ректор Волинської православної богословської академії прот. Володимир Вакін, ректор Рівненської духовної семінарії прот. Віталій Лотоцький, завідувач богословського відділення КПБА при філософсько-теологічному факультеті Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича прот. Миколай Щербань. На святковому богослужінні був присутній проректор Дніпропетровської духовної семінарії Василь Бабій, а також викладачі та студенти у священному сані, братія монастиря. Під час богослужіння Святійший Патріарх виголосив проповідь у якій зосередив увагу на істинній любові до Бога і до ближнього. За богослужінням співав академічний хор під керівництвом диякона Юрія Мигаля, а саме богослужіння завершилося хресним ходом навколо храму.
УТА вітає Київську православну богословську академію з 400-літтям від дня заснування
Від імені Уряду, від імені Прем’єр-Міністра України особисто В. Кириленко привітав всіх присутніх із 400-літтям академії. «За весь час існування академії викладачі і студенти зробили неоціненний внесок в життя і розвиток української державності. І їх праця є не простою, вона є духовною. Уряд підтримує тих, хто несе духовні цінності, які мають визначальний вплив на наше суспільство. Господній захист ми відчуваємо над Україною, і в цьому велика заслуга Української православної церкви Київського патріархату», — сказав В.Кириленко. Також, Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України вручив Подяки від українського Уряду професорсько-викладацькому складу богословської академії.
УТА вітає Київську православну богословську академію з 400-літтям від дня заснування

Розміщення на сайті

Заявка на розміщення

Для розміщення інформації на сайті необхідно зареєструватися та подати заявку.

Подати заявку

Зателефонувати, написати листа або завітати