УТА взяла участь в організації франко-українського "Онлайн форуму архетипіки"

5 травня 2021 року за організаційної участі Української технологічної академії на онлайн майданчику Наукової бібліотеки імені М.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся франко-український Онлайн форум архетипіки, присвячений 100-річчю відомого французького соціолога Жільбера Дюрана.

Форум привітали ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров, посольство Франції в Україні і директор французького Інституту соціології і антропології Університету Монпельє ІІІ імені Поля Валері.

Під час зустрічі відбувся Фінал конкурсу молодих науковців на тему: «Уявне, архетипи і публічне управління» і лекція почесного професора Сорбонни Мішеля Маффесолі на тему: «Жільбер Дюран і постмодерна сучасність».

Науково-педагогічна громадськість з України, Казахстану Польщі, Росії, США і Франції виявила живий інтерес к лекції Мішеля Маффесолі. Пролунало чимало запитань і відповідей наших французьких колег.

УТА взяла участь в організації франко-українського

Шановні пані та панове!

Сьогодні є всі підстави стверджувати, що французька і українська школи архетипіки є унікальним феноменом світової науки, який досліджує глибинні структури сучасного постмодерного суспільства. Від імені Київського національного університету імені Тараса Шевченка та від себе особисто, щиросердечно вітаю учасників і гостей онлайн форуму архетипіки, присвяченого 100-річчю з дня народження відомого французького соціолога антропологаЖільбера Дюрана, які представляють наукові й освітні спільноти Бразилії, Іспанії, Італії, Казахстану, Південної Кореї, США, України і Франції.

Сьогодні, колеги, є всі підстави стверджувати, що французька й українська школи архетипіки є унікальним феноменом світової науки, які досліджують глибинні структури сучасного – постмодерного суспільства. Впевнений, що кооперативні зусилля цих шкіл створюють науковий потенціал, спроможний забезпечити інституційну усталеність соціальних інститутів та ефективність розвитку суспільства в цілому.

Нинішня онлайн-форма обміну думками вже визнаних і молодих учених, спрямована на дослідження впливу глибинних – архетипових механізмів інституційного підґрунтя публічного управління. Разом з тим особливістю цього форуму є його міждисциплінарність, що створює синергетичні можливості для гармонізації суспільних відносин як в контексті розвитку окремих політичних, економічних і культурних підсистем суспільства, так і суспільства в цілому, їх відповідності гуманістичній природі сучасної епохи.

Дорогі колеги, прийміть мої щирі побажання нових досягнень у дослідженні сучасних тенденцій розвитку науки і практики публічного управління, зокрема в контексті архетипної парадигми.

          Зичу вам, шановні організатори і учасники наукового онлайн-форуму архетипіки міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення та плідної роботи. Вагомих Вам наукових результатів, відкриттів та звершень в ім’я прогресу й процвітання  наших країн!

          Ректор 

 Київського національного університету імені Тараса Шевченка,

професор Володимир Бугров 

УТА взяла участь в організації франко-українського
УТА взяла участь в організації франко-українського

Розміщення на сайті

Заявка на розміщення

Для розміщення інформації на сайті необхідно зареєструватися та подати заявку.

Подати заявку

Зателефонувати, написати листа або завітати