20 травня 2020 року на ТОВ "Київська макаронна фабрика" відбулося виїзне засідання Української технологічної академії, на якому академіки мали можливість ознайомитися з виробництвом макаронної продукції. Засідання пройшло в дружній, діловій атмосфері взаємодії науки і виробництва.