23 вересня 2023 року на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка відбулося виїзне засідання Президії УТА з академіками Чернігівського регіонального відділення на якому обговорювалися питання стратегії розвитку та діяльності УТА в умовах воєнного стану в Україні.
Гарною ознакою роботи засідання стало підписання меморандуму про партнерство, співпрацю та науковий обмін між Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка та Українською Технологічною Академією.



