22 квітня 2021 року в контексті започаткування процесу взаємодії недержавних академій в Україні відбулася перша зустріч Президента УТА Ігоря Половнікова, академіка УТА Віктора Солдатенка і Віцепрезидента Міжнародної академії медико-технічних наук Олексія Ігнатенка.
Зустріч пройшла в теплій, дружній і водночас діловій атмосфері. Президент УТА І. Половніков надав інформацію про діяльність Української технологічної академії, а Олексій Ігнатенко ознайомив присутніх з напрямками діяльності Міжнародної академії медико-технічних наук.
Учасники зустрічі обговорили також можливості подальшої співпраці між академіями. Відбулося урочисте вручення ордена «За заслуги в науці» ім. В. Вернадського ІІ ступеню Президенту УТА І. Половнікову, а також вручення диплому академіка УТА Віцепрезиденту МАМТН О. Ігнатенку.