02.02.2016 р. в Кабінеті Міністрів України відбулося засідання Робочої групи з питань розвитку легкої промисловості у форматі Ради з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.
В роботі засідання взяли участь представники «Укрлегпрома», «Всеукраїнського об’єднання роботодавців України», Української технологічної академії. Обговорено основні аспекти розвитку легкої промисловості та напрямки співпраці зацікавлених сторін.
