03 серпня 2023 року відбулося виїзне засідання Президії УТА з академіками Кропивницького регіонального відділення. У перебігу зустрічі президентом УТА Половніковим І.І. та ректором Центральноукраїнського національного технічного університету Кропівним В.М. був підписаний меморандум про співробітництво. Серед можливих напрямків співпраці: спільна наукова діяльність, участь у міжнародних проектах, обмін досвідом зі створення науково-виробничих кластерів тощо.
Крім цього, до лав УТА було прийнято нових академіків: науковців кафедри автоматизації виробничих процесів ЦНТУ Олександра Костянтиновича Дідика та Олександра Миколайовича Сербула.
Новим керівником Кропивницького регіонального відділення замість професора Свіреня М.О. , який передчасно пішов з життя у листопаді 2022 році було обрано кандидат технічних наук Дідика О.К.


